Login

Čaj Sayonara a Hannasaki

Čajová směs NIPPON.


Cena: 190 Kč
Dostupnost: měsíc
Zvyšuje imunitu organismu.

Má protinádorový účinek.

Vyplavuje toxické látky.

Má antibiotický efekt.

Podporuje trávicí pochody.

Snižuje nadváhu.

Dodává bioenergii.

Reguluje krevní tlak.

Snižuje obsah cholesterolu.

Likviduje viry.

Brzdí kazivost zubů.

Foto pouze informativní, dárek v současné době není součástí balení čaje,

Sůl mořská - bylinková + GINGO.


Cena: 76 Kč
Dostupnost: měsíc
Kořenící směs mořské soli a bylinek vhodná ke zdravému dochucování jídel. Zvýrazňuje chuť polévek, příloh, zeleninových salátů a pomazánek, a to i bez příměsi nezdravého glutamátu. Významný pro zdraví je velký podíl přírodního drceného listu GINGO, který je v současné době uznávaným prostředkem na cévní problémy, upravuje krevní tlak, příznivě ovlivňuje zásobení orgánů krví, což se zvláště dobře projevuje v mozku. Proto je významným stimulátorem paměti, což oceňují především studující. U migrény patří gingo k velmi účinnému léčebnému prostředku, osvědčilo se i při léčbě Alzheimerovy choroby, při sexuální dysfunkci, významné je i působení antioxidační. Při klinických zkouškách u pokusných zvířat došlo rovněž k prodloužení průměrné délky života.
Pro harmonizaci energie je dále vmíchán japonský zelený čaj a červený čaj Hannasaki, který spaluje tuky. Tyto oba druhy japonských čajů mají známé protinádorové vlastnosti a schopnost posilovat imunitní systém.

Složení: mořská sůl, gingo, zelený a červený čaj, směs bylin a koření 20% (celer, cibule, kari, petržel, libeček, muškátový oříšek, pepř, česnek).

Vyrobeno v ČR

GINGO BILOBA - drcený list - přísada do čaje.


Cena: 139 Kč
Dostupnost: měsíc
Významný stimulátor paměti, který zpomaluje proces stárnutí

Chcete zhubnout? Věnujte pozornost čajům Sayonara a Hannasaki

Tyto čaje jsou ideální pro hubnutí (U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu čajem Hannasaki až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 kg).

Další účinky:
- proti bolestem hlavy
- proti nádorům, léčba rakoviny
- léčí kožní problémy, hemoroidy, astma, cukrovku, cévní onemocnění, křečové žíly
- zvýšení imunity
- proti kazivosti zubů, paradentoze
- protiplísňový účinek
- snižuje cholesterol
- proti infarktu a mozkovým příhodám

více - Čaj červený japonský - HANNASAKI - v prášku - spaluje tuky.
více
Jedná se o zvláštní druh tzv: královského čajovníku, jehož nejstarší exempláře dosahují stáří až 1 700 let (průměr kmenu cca 1,5 m a výška až 14 metrů). V posledním období se nad tímto zázrakem přírody zamýšlí i věda. Výzkumy japonských lékařů potvrdily, že uváděné udivující vlastnosti jsou nejen pravdivé, ale byly odhaleny ještě další pozitivní schopnosti tohoto „zázraku". Byla objevena nejen stará technologická tajemství, ale navíc byly nalezeny další technologie, které původní účinky čaje ještě zdokonalily a doplnily.

Název HANNASAKI (v japonštině , jarní květ") představuje vlastnosti jako život plný nové energie, svěžesti, zdraví, čistoty a krásy, což všechno jsou schopnosti účinků tohoto královského čaje. Ti z vás, kteří patří mezi milovníky populárního zeleného čaje SAYONARA, budou mít porovnání, při kterém zjistíte, že celá řada uváděných vlastnosti je velmi podobná nebo přímo shodná s popisovaným královským čajem HANNASAKI. Některé účinky jsou však mírně odlišné, což je dáno odrůdou a složením čaje. Měřením na zatím nejdokonalejším diagnostickém přístroji Prognos, který byl vyvinut pro potřeby diagnostiky v kosmickém programu, bylo zjištěno, že oba čaje se navzájem ideálně doplňují. V současné době je již dodáván čaj Hannasaki v novém provedení - v prášku, což způsobuje kvalitnější a dokonalejší louhování. Nová směs obsahuje navíc vysoce kvalitní zelený čaj, ktery doplňuje původní harmonizačuí účinek doplňováním případného deficitu bioenergie a to je významná kvalitativní změna. Také se zjednodušila příprava. Asi třetinu zarovnané lžičky zalijeme 3 dcl horké vody, zamícháme, necháme ustát a pijeme ihned, jakmile je teplota vyhovující (ze 100 gramů čaje zhotovíme 500 hrnků nápoje!). Po vypití můžeme zalít ještě jednou. Čaj nesladíme, protože bychom zničili jeho zásaditost, což je jedna z jeho nejdůležitějších vlastností. Neni také vhodné používat kovovou lžičku, protože je přiložena lžička plastová. Pití tohoto čaje by mělo nahradit celodenní pitný režim. Větší dávky silnějšího čaje jsou vhodné pro začátek, prvním příznakem je častější vyprazdňování, což je způsobeno silnější peristaltikou střev. Tento jev vítejme, neboť způsobí rychlejší odstraňování toxických látek, které se jinak ukládají právě v tukových zásobách. Dosáhneme tedy dvojího efektu - pročištění organismu a odbourání tukových vrstev.

Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje. Dochází k tomu molekulární změnou vody. Poslední novinkou je zmagnetování vody, kdy se účinky všech bylinných nápojů ještě dále zvyšují. Účinek magnetu má také značný pozitivní vliv na úpravu nejrůznějších nápojů, vína apod. Bližší informace o magnetech si můžete vyžádat.

Měření na zjištění energetické hodnoty popisovaného čaje prováděl německý vědec Ferdinand Bongart Pomocí Lecherovy antény prováděl měření aury a jeho závěry taktéž potvrdily výjimečnost tohoto nápoje - všechny potraviny s velkou aurou jsou přínosné pro naše zdraví. Řekl, že označení „nejhodnotnější čaj světa" je naprosto oprávněný.

Když vyjmenujeme dlouhou řadu účinků tzv. červeného čaje Hannasaki, který bývá též označován přívlastky jako např. čaj atomového věku, červené zlato, klenot mezi čaji, nejzdravější čaj světa apod., vidíme, že se nám nabízí lék na současné civilizační choroby, který přichází v nejvyšší čas. Tento vskutku „král všech čajů" nabízí všechno, co si jen můžeme pro své zdraví přát: je bohatý na minerály, odbourává tukovou tkáň, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pročištuje krev a posiluje imunitní systém, má protinádorové účinky, upravuje krevní tlak, odstraňuje poruchy srdce, bolesti hlavy, poruchy potence, posiluje zrak, léčí kožní problémy, cukrovku, astma, bronchitidu, sennou rýmu, hemeroidy, poruchy menstruace, nedostatek mateřského mléka, potíže v přechodu a řadu dalších zdravotních problémů. Jeho velká síla je ukryta především ve schopnosti harmonizovat životní energie jin a jang, protože tam, kde je harmonie, tam je největší účinek uzdravující bioenergie.

Čaj HANNASAKI je však jako žádný jiný účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku. Klinické testy, které byly prováděny společně s vysokou lékařskou školou v Paříži, potvrdily vysokou účinnost při snižování nadváhy. Údaje ze statistiky uvádí až neuvéřitelné hodnoty. U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 kg. Čaj stimuluje slinné žlázy v ústech, čímž podněcuje tvorbu slin a napomáhá tak lepšímu trávení, nebot aktivuje žaludeční enzymy štěpící bílkoviny. Podporuje také peristaltiku střev, tím vlastně urychluje metabolismus a to bez nepříjemných průjmů, které doprovází jiné tzv. hubnoucí čaje. Nezanedbatelný je také vysoký obsah přírodního selenu, který tělo snadněji vstřebá, než selen vyrobený uměle a na který je v poslední době soustředěn velky zájem vědců a lékařů. Selen totiž patří k tzv. antioxidantům, které brání vzniku agresivních sloučenin s kyslíkem - volných radikálů, jež mimo jiné sehrávají významnou roli při vzniku četných chronických onemocnění.

Čaj Hannasaki má též největší obsah vzácně se vyskytujícího vitamínu E (obsahuji ho i jiné druhy čaje, ovoce; zelenina, za studena lisované oleje, mandle, vlašské a lískové ořechy), který je též silným antioxidantem. Ačkoliv se vitamín E špatně rozpouští ve vodě, horká voda při přípravě čaje příznivě ovlivňuje jeho uvolňování. Kromě toho působí vitamín E proti poruchám prokrvení, proti zánětům a mužské neplodnosti.

Snižování nadváhy s tímto čajem je nejen zdravé, ale hlavně naprosto bez vedlejších účinků. Je však třeba si uvědomit zásadu, která platí při každé léčbě. Pouhé spoléhání se na samotný prostředek - čaj nestačí. Důležité je natrvalo změnit výživový plán a změnit své myšlení, neboť hubnutí začíná už v hlavě: jak myslíme, takoví totiž jsme - jaké „příkazy" dává naše vědomá mysl našemu podvědomí, tak naše tělo reaguje. Myslíme-li neustále na to, jak jsme obézní a že už nám stejně nic nepomůže, tak nám opravdu nic nepomůže, i kdybychom vypili hektolitry čaje (bližší v časopise Phoenix v seriálu Revoluce v hubnutí).
více - Čaj zelený  japonský - SAYONARA - v prášku.
více

Čaj zelený japonský - SAYONARA - v prášku.


Cena: 115 Kč
Dostupnost: měsíc
Nápoj třetího tisíciletí - léčí rakovinu a prodlužuje život, proto se mu říká „rakovinová brzda", je ideální proti infarktu myokardu a proti příhodám mozkovým, proti cévním onemocněním, velmi účinný proti cukrovce, proti poruchám paměti, křečovým žílám, bolestem hlavy, zvyšuje imunitu, vyplavuje toxické látky, upravuje krevní tlak, má antibiotický účinek bez vedlejších účinků, proto se začal užívat i v lékařské praxi, likviduje viry, snižuje nadváhu, brzdí kazivost zubů, stimuluje nervový systém, léčí paradentózu, popáleniny, kožní nemoci, impotenci, má protiplísňový účinek, eliminuje škodlivé záření, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, má silný antioxidační účinek.

Při použití biogenerátoru při jeho přípravě se jeho účinek ještě značně zvyšuje. Tento nápoj dnes již nepotřebuje reklamu, dělá si ji sám svým blahodárným účinkem v širokém spektru použití.

Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki

Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki

Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje.

Keltská spirála je velmi účinný tvarový zářič - biogenerátor, který reguluje bioenergii a vyzařuje ji v axilárním směru. Je to směrová vysokofrekvenční anténa, jejíž účinek je dnes již měřitelná. Každý nápoj, který obsahuje vodu, je touto spirálou aktivován již za několik minut. Touto aktivací dochází k pozitivním molekulárním změnám, podobně jako u vody ovlivňované energií pyramidní, magnetickou apod., a tím se jednoduše stává nápojem s léčivými účinky. Svým bioenergickým nábojem regeneruje poškozené či nemocné orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuální energii, odstraňuje a předchází bolestem hlavy, léčí ledvinové a žlučové kameny, cukrovku, záněty, problémy pohybového aparátu, zvyšováním imunity zabraňuje nádorovým onemocněním, atd.

Biogenerátor – keltská spirála ve zlatém provedení je na dně hrnku zalita ochrannou glazurou a při pohledu se jeví jako pravotočivá, aby energie procházela vnitřním prostorem. Podobným způsobem se dnes již ochraňují i některá léčiva.
Ručně vyrobená keramika z pálené hlíny je opatřená buď glazurou lesklou bílou, nebo matnou pískovou.

více - Hrnek s keltskou spirálou - BÍLÝ.
více

Hrnek s keltskou spirálou - BÍLÝ.


Cena: 171 Kč
Dostupnost: měsíc
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje.
více - Hrnek s keltskou spirálou - MATOVÝ.
více

Hrnek s keltskou spirálou - MATOVÝ.


Cena: 171 Kč
Dostupnost: měsíc
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje.

KELTSKÁ SPIRÁLA

KELTSKÁ SPIRÁLA - tvarový zářič, který generuje bioenergii staticky a vyzařuje ji v axilárním tvaru. Léčebný účinek je ještě zesilován přikládáním přímo na postižená místa. K léčení s úspěchem používáme vodu aktivovanou touto spirálou. Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto je její užití k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů (žlučové kameny, záněty ledvin, bolesti hlavy, pohybové ústrojí atd.).

KELTSKÁ SPIRÁLA je silný tvarový zářič – biogenerátor, který generuje, doplňuje a kumuluje životní energii, nezbytnou pro naší existenci. Koncentrováním této energie do určitých míst dochází k jejich regeneraci, podobně jako s touto energií zacházejí léčitelé.

KELTSKOU SPIRÁLU můžeme nosit buď zavěšenou na koženém řemínku nebo ji přikládáme na bolestivá místa nebo ji jen prostě sevřeme na určitou dobu v dlani. K léčení můžeme používat i vodu zaktivovanou touto spirálou. Takto upravenou vodu používáme např. k rozpouštění žlučových a ledvinových kamenů, proti zánětu ledvin, k léčbě žaludečních potíží apod.

Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto ji můžeme s úspěchem používat k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů. Při bolestech pohybového ústrojí, při bolestech hlavy, při zánětech, při problémech s játry, ledvinami, srdcem atd. Sami nejlépe ucítíme, jakým způsobem spirála pomáhá nejlépe. Pro zajímavost si můžeme např. zkusit zalévat zaktivovanou vodou jakákoli semínka a pak pozorovat, jak klíčí a rostou v porovnání se semínky zalévanými vodou nezaktivovanou.

Energie KELTSKÉ SPIRÁLY způsobuje i celkovou harmonizaci a zklidnění, proto je velmi vhodná i pro meditaci.

Podíváme-li se na spirálu , vidíme, že je z jedné strany pravotočivá a z druhé strany levotočivá, začínáme vždy ve středu spirály.

Levotočivou stranu používáme při bolestech kloubů, páteře, srdce, jater, účinně léčí stav po infarktu. Používá se také při pohmoždění nebo natržení svalstva. Při bolestech hlavy a při nespavosti se položí pod polštář, energie vyzařuje do větší vzdálenosti.

Pravotočivou stranu, která energii odnímá používáme na záněty, odnímáme negativní energii. Např.: zánět žil, zduřelá sliznice, bolesti zubů, zánět sedacího nervu, a tam, kde levotočivá nepomáhá. Není vhodné používat na zápal slepého střeva, bolest upozorňuje na nutnost lékařského zákroku.

více - Zářič tvarový - KELTSKÁ SPIRÁLA.
více

Zářič tvarový - KELTSKÁ SPIRÁLA.


Cena: 100 Kč
Dostupnost: měsíc
Bioenergie keltské spirály regeneruje nemocné a poškozené orgány. Může si na ni postavit hrníček s Vaším oblíbeným čajem a vyzkoušet její účinky.

KELTSKÁ SPIRÁLA - tvarový zářič, který generuje bioenergii staticky a vyzařuje ji v axilárním tvaru. Léčebný účinek je ještě zesilován přikládáním přímo na postižená místa. K léčení s úspěchem používáme vodu aktivovanou touto spirálou. Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto je její užití k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů (žlučové kameny, záněty ledvin, bolesti hlavy, pohybové ústrojí atd.).

KELTSKÁ SPIRÁLA je silný tvarový zářič – biogenerátor, který generuje, doplňuje a kumuluje životní energii, nezbytnou pro naší existenci. Koncentrováním této energie do určitých míst dochází k jejich regeneraci, podobně jako s touto energií zacházejí léčitelé.

KELTSKOU SPIRÁLU můžeme nosit buď zavěšenou na koženém řemínku nebo ji přikládáme na bolestivá místa nebo ji jen prostě sevřeme na určitou dobu v dlani. K léčení můžeme používat i vodu zaktivovanou touto spirálou. Takto upravenou vodu používáme např. k rozpouštění žlučových a ledvinových kamenů, proti zánětu ledvin, k léčbě žaludečních potíží apod.

Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto ji můžeme s úspěchem používat k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů. Při bolestech pohybového ústrojí, při bolestech hlavy, při zánětech, při problémech s játry, ledvinami, srdcem atd. Sami nejlépe ucítíme, jakým způsobem spirála pomáhá nejlépe. Pro zajímavost si můžeme např. zkusit zalévat zaktivovanou vodou jakákoli semínka a pak pozorovat, jak klíčí a rostou v porovnání se semínky zalévanými vodou nezaktivovanou.

Energie KELTSKÉ SPIRÁLY způsobuje i celkovou harmonizaci a zklidnění, proto je velmi vhodná i pro meditaci.

Podíváme-li se na spirálu , vidíme, že je z jedné strany pravotočivá a z druhé strany levotočivá, začínáme vždy ve středu spirály.

Levotočivou stranu používáme při bolestech kloubů, páteře, srdce, jater, účinně léčí stav po infarktu. Používá se také při pohmoždění nebo natržení svalstva. Při bolestech hlavy a při nespavosti se položí pod polštář, energie vyzařuje do větší vzdálenosti.

Pravotočivou stranu, která energii odnímá používáme na záněty, odnímáme negativní energii. Např.: zánět žil, zduřelá sliznice, bolesti zubů, zánět sedacího nervu, a tam, kde levotočivá nepomáhá. Není vhodné používat na zápal slepého střeva, bolest upozorňuje na nutnost lékařského zákroku.

Babiččin ovocný čaj - jednička mezi ovocnými čaji, kterou v supermarketu běžně nekoupíte
První setkání s babiččiným ovocným čajem může být velké příjemné překvapení. Nejedná se o žádný nálevový sáček s něčím suchým drceným uvnitř, ani o směs sušeného ovoce. Ovocný čaj je zavařený, včetně kousků ovoce ve sklenicích. Jedná se o staročeskou patentovanou recepturu! Čaj je skvělý, milují jej děti i >>


Jak postupovat, když má zboží delší dostupnost
Pokud je u některého zboží delší dostupnost, standartně posíláme zásilku najednou v termínu, kdy je všechno zboží z objednávky pohromadě. Pokud máte zájem poslat zboží s kratší dostupností dříve než zbylé objednané zboží, je třeba, >>


Mast na vitiligo (ztráta pigmentu)
Mast pakmínová - vhodná zejména na vitiligo (ztráta >>


Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou >>


Chcete zhubnout? Věnujte pozornost čajům Sayonara a Hannasaki
Tyto čaje jsou ideální pro hubnutí (U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu čajem Hannasaki až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 >>


Syrovátka? Co je to?
Snižte svoji váhu se syrovátkou od nás! Hlídejte si váhu pomocí nizkokalorických doplňků. Zjistíte za čas, že vážíte méně, a to přeci stojí za to! Syrovátka vzniká >>


Bio potraviny - nejdůležitější pro děti
Děti jsou mnohonásobně více vystaveny nebezpečí konzumace zbytků nebezpečných pesticidů v jídle. Váš výběr potravin dnes bude mít velký význam na zdraví vašich dětí v >>


Created by © 2008 - 2020 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS Grafika a design
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Optika Novus | Návrhy zahrad | Potápět | Váhy Analytika

Krátce.info - PR článkyPotápěcí počítače pro náročné potápěče https://www.shearwater.cz/