Login

Herba Vitalis

Vážení zákazníci,

pokud si přejete jakoukoliv tinkturu z produkce HERBA VITALIS, která momentálně není v naší nabídce, pošlete nám, prosím, svoji objednávku rovnou do emailu (kakamila/zavináč/centrum/tečka/cz). Ozveme se a rádi vyhovíme.

BYLINNÁ ŘADA HERBA VITALIS VÁM PŘINÁŠÍ TYTO VÝHODY:

Vysoká kvalita

Byliny používané k výrobě pocházejí z čistých průmyslově nezasažených oblastí Vysočiny a podhůří Jeseníků. Ručně sbírány jsou pouze kvalitní rostliny v optimální době sběru.

Vitalita bylin

Byliny jsou zpracovány šetrným způsobem bezprostředně po sklizni, proto si extrakty z nich vyrobené zachovávají vitalitu, životní energii a komplexní soubor účinných látek.

Snadná dostupnost a příjemná chuť

Přípravky lze snadno a rychle používat i na cestách, v zaměstnání, o dovolené, bez nutnosti přerušení bylinné kúry. Některé léčivé rostliny mají specifickou chuť či vůni. Ve formě extraktů lze i tyto byliny užívat snáze.

Účinnost a trvanlivost

Dlouhodobé zkušenosti s používáním výrobků Herba Vitalis a spokojenost našich zákazníků jsou dokladem účinnosti těchto přírodních přípravků a smyslu naší práce. Použití lihu jako konzervantu lidskému organismu přirozenému, originální technologie zpracování bylin a způsob balení znamenají zachování kvality a trvanlivosti extraktů po několik let.
Jako doplněk stravy jsou extrakty Herba Vitalis možností eliminovat nepříznivé vlivy vnějšího prostředí a současného způsobu života.

Způsob použití extraktů Herba Vitalis

Do sklenky s 10 - 20 ml vody nakapat 15 kapek extraktu. Krouživým pohybem promíchat, před polknutím chvíli podržet v ústech, bezprostředně po užívání nezapíjet. Užívat na lačno nebo alespoň 20 minut před jídlem, nejlépe 3x denně. Dětem podávat 5 kapek do 50 ml vody.

Doporučujeme pravidelnost v dávkování, podávat po dobu 3 až 6 týdnů.

Při užívací kúře je nutný přísun tekutin, 2 až 3 litry denně. Na začátku užívání může dojít k přechodnému zhoršení problémů, tento projev organismu je ozdravnou reakcí, proto kúru nepřerušujeme. Upravíme dávkování na 5 kapek 5x až 6x denně. Během několika dní se stav upraví a lze dávkovat 3x denně 15 kapek. Při akutních potížích užíváme každou čtvrthodinu 5 kapek do ústupu potíží, zpravidla po dobu několika hodin či jednoho dne, potom pokračujeme ve standartním dávkování.

Extrakt - tinktura - JMELÍ BÍLÉ.


Cena: 49 Kč
Dostupnost: měsíc
Napomáhá snižovat krevní tlak.

Příznivě ovlivňuje srdeční a nervovou činnost.

Působí protiskleroticky.

Nespecifické protinádorové účinky, i preventivně.

Extrakt - tinktura - OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ


Cena: 49 Kč
Dostupnost: měsíc
Zvyšuje tvorbu a vylučování žluči.

Výborný podpůrný prostředek při jaterních onemocněních.

Regeneruje jaterní buňky.

Příznivě působí na slezinu, dvanáctník, žlučník.

Působí při tvorbě žlučových kamenů.

Extrakt - tinktura - SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ


Cena: 49 Kč
Dostupnost: měsíc

Babiččin ovocný čaj - jednička mezi ovocnými čaji, kterou v supermarketu běžně nekoupíte
První setkání s babiččiným ovocným čajem může být velké příjemné překvapení. Nejedná se o žádný nálevový sáček s něčím suchým drceným uvnitř, ani o směs sušeného ovoce. Ovocný čaj je zavařený, včetně kousků ovoce ve sklenicích. Jedná se o staročeskou patentovanou recepturu! Čaj je skvělý, milují jej děti i >>


Jak postupovat, když má zboží delší dostupnost
Pokud je u některého zboží delší dostupnost, standartně posíláme zásilku najednou v termínu, kdy je všechno zboží z objednávky pohromadě. Pokud máte zájem poslat zboží s kratší dostupností dříve než zbylé objednané zboží, je třeba, >>


Mast na vitiligo (ztráta pigmentu)
Mast pakmínová - vhodná zejména na vitiligo (ztráta >>


Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou >>


Chcete zhubnout? Věnujte pozornost čajům Sayonara a Hannasaki
Tyto čaje jsou ideální pro hubnutí (U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu čajem Hannasaki až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 >>


Syrovátka? Co je to?
Snižte svoji váhu se syrovátkou od nás! Hlídejte si váhu pomocí nizkokalorických doplňků. Zjistíte za čas, že vážíte méně, a to přeci stojí za to! Syrovátka vzniká >>


Bio potraviny - nejdůležitější pro děti
Děti jsou mnohonásobně více vystaveny nebezpečí konzumace zbytků nebezpečných pesticidů v jídle. Váš výběr potravin dnes bude mít velký význam na zdraví vašich dětí v >>


Created by © 2008 - 2020 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS Grafika a design
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Optika Novus | Návrhy zahrad | Potápět | Váhy Analytika

Krátce.info - PR článkyPotápěcí počítače pro náročné potápěče https://www.shearwater.cz/