Login

Ušní svíce, moxy, akupresurní a masážní pomůcky

více - Ušní svíce VALENTÝNKA
více

Ušní svíce VALENTÝNKA


Cena: 96 Kč
Dostupnost: měsíc
Ušní svíce je přírodní relaxační prostředek využívající účinky tepla z hořící svíčky. Zlepšuje prokrvení ucha, odstraňuje lehčí poruchy spánku a přispívá k celkové relaxaci organismu, a tím ke zlepšení psychiky. Ušní svíčka je vyrobena z přírodní tkaniny impregnované škrobem a včelího vosku. Spodní část svíčky je obalena fólií, na níž se usazují nežádouci sekrety z ucha.
Působení: Kouř z hořící svíčky je vtahován do vnitřního ucha, kde působí. Vyrovnává tlaky v příslušných dutinách, zmírňuje napětí v uchu i v hlavě, uvolňuje usazeniny a stimuluje přirozenou tvorbu ušního mazu. Při aplikaci se ošetřovaný cítí příjemně, vnímá teplo a jemný praskot v uchu, po odstranění svíce většinou lépe slyší. Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního boltce, tím působí na reflexní zóny a příznivě je ovlivňuje. Ulehčuje průběh nemocí z nachlazení, upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.
Použití: Zapálená svíčka se krouživým pohybem lehce vnoří nehořícím koncem kolmo do zevního zvukovodu ošetřovanému, který leží na boku. Je dobré svíčku po celou dobu přidržovat, a proto je vhodné, aby ošetření prováděla druhá osoba a tím přispěla k pocitu klidu a pohody ošetřovaného. Hloubka zanoření svíce se řídí pocitem ošetřovaného a je vhodné ji udržovat stále v kolmé poloze a tak, aby kouř neunikal po okrajích svíce. Po uhoření k fólii se svíčka z ucha vyndá a uhasí se v připravené sklence s vodou. Zbytky ušního mazu, které se usadily na fólii, se odstraní ze zvukovodu špachtličkou. Ošetřují se vždy obě uši, po ukončení terapie se nechá ošetřovaný ještě několik minut v klidu. Po ošetření je vhodné zůstat v teple a pro případnou cestu ven, kterou nedoporučujeme, je nutné chránit ucho proti prochladnutí, i v teplých dnech.Svíčku je možno aplikovat i dětem asi od pěti let.
Poznámka: Svíčky nepoužíváme při čerstvé perforaci bubínku.
Po domluvě s lékařem lze tohoto prostředku využít jako podpůrné léčby u následujících zdravotních obtíží. Tlaky v uších při počínajícím zánětu středního ucha, čelních a čelistních dutin, hučení v hlavě, hysterii, migréně, psychickém vypětí, stresech, přepracovanosti, nespavosti, ekzému zevního zvukovodu. Dále lze využít pro svoje dezinfekční a čistící účinky jako prevence nemoci z nachlazení, bolestí v krku, připočínající angíně, rýmě, kašli. Jsou výborným podpurným prostředkem léčby při zduření sliznic zejména při onemocnění horních cest dýchacích, při rýmě, i alergické, při akutní viróze, laryngitidě, bronchitidě spojené s horečkou a celkovým neklidem. Výborné výsledky dosahujeme použitím svící při únavě, malátnosti, vodnatých zánětech dutin, nosní sliznice a bolestech zubů. Až překvapivých výsledků můžeme dosáhnout zejména při chronické nedoslýchavosti a nedostatečném prokrvení ucha, při poruše lymfatické drenáže ucha, při revitalizaci ucha a posílení imunitního systému zejména u strarších lidí. Preventivně je vhodné použít svíce u zdravých 2x ročně, u nemocných dle potřeby: Ošetření lze opakovat denně, až do odeznění potíží. O nutnosti opakování ošetření rozhoduje množství a barva ušního mazu usazeného na fólii. Cílem je dosáhnout velmi malého množství ve světlé barvě.
více - Moxy
více

Moxy


Cena: 35 Kč
Dostupnost: momentálně vyprodáno
Moxováním neboli využíváním tepla hořícího pelyňku se dociluje prohřátí, zklidnění a uvolnění vybraných míst těla. Můžeme je použít na reflexní body a na akupunkturní body. Využívá znalostí tradiční čínské akupunktury, kdy teplo pelyňku prostupuje tělo do hloubky, vstupuje do energetických drah, doplňuje je, podporuje oběh a vylučuje z těla chlad a bolest. Má silný tonizující účinek na tělo a posiluje je v boji proti chronickým obtížím, vyčerpání a špatnému trávení. Velmi často se moxování využívá zejména u preventivního posilování organismu a utužování zdraví. Moxování je vlastně protikladem akupunktury, která se dá použít pouze, pokud má tělo dostatek vlastní vitální energie, a která se nedoporučuje u oslabených osob, neboť by mohla ještě více prohloubit jejich slabost. Obdorníci zdůrazňují proto mj. význam používání moxy u oslabených a starých osob. Starověký klasik Pien-Čchue (5.st.př.n.l.), v Úvodu do medicíny (dílo z roku 1575) se říká: "Když nemoc přestane odpovídat na bylinky a akupunkturu, doporučuje se moxování".

Akupresura

Akupresura

Akupresura je stará čínská metoda pro léčení mnoha běžných onemocnění. Tato léčebná metoda je založena na tlaku akupresurních bodů, výsledkem je úleva od bolesti, posilnění imunitního systému a velmi účinná prevence pro organizmus.

více - Akupresurní pomůcka - Masážní pavouk - SCALPMASSAGER
více
VYZKOUŠEJTE!!!

Vyhledáváná novinka!

Metlička pro masáž hlavy. Uvolňuje napětí a pomáhá navodit příjemné pocity. Nedoceněný pomocník v boji proti stresu. Vhodný ke každodennímu použití. Lze použít sám pro sebe i pro partnera. Jistě tuto úžasnou masáž hlavy oceníte.

Napomáhá k redukci stresu, stimuluje a aktivuje pozitivní energii ve Vašem těle.

Vytváří zážitek, který cítíte a intenzivně prožíváte - budete ho chtít stále opakovat.

Tuto tradiční masážní pomůcku znali již australští domorodci, ktří ji využívali k aktivování skryté síly a energie v těle.

Jemně stimuluje a pomáhá k prožití intenzivní relaxace.

Stimuluje podkožní buňky a napomáhá k růstu vlasů.

Při prvním použití budete mít "husí kůži", která vyvolá poplach ve Vašem těle a aktivuje pozornou mysl.

Celková délka je cca 25 cm.

Teorie Phrenologie (z řeckého "phreno" = mysl) tedy "poznávání z tvaru lebky" je předchůdcem moderních neurověd. Shodně s phrenologii je mozek rozdělen na 44 rozdílných polí. Každé z těchto polí je propojeno s charakteristickými vlastnostmi člověka. Vhodnou masáží tato jednotlivá pole stimulujete a aktivujete tak jednotlivé receptory.

Babiččin ovocný čaj - jednička mezi ovocnými čaji, kterou v supermarketu běžně nekoupíte
První setkání s babiččiným ovocným čajem může být velké příjemné překvapení. Nejedná se o žádný nálevový sáček s něčím suchým drceným uvnitř, ani o směs sušeného ovoce. Ovocný čaj je zavařený, včetně kousků ovoce ve sklenicích. Jedná se o staročeskou patentovanou recepturu! Čaj je skvělý, milují jej děti i >>


Jak postupovat, když má zboží delší dostupnost
Pokud je u některého zboží delší dostupnost, standartně posíláme zásilku najednou v termínu, kdy je všechno zboží z objednávky pohromadě. Pokud máte zájem poslat zboží s kratší dostupností dříve než zbylé objednané zboží, je třeba, >>


Mast na vitiligo (ztráta pigmentu)
Mast pakmínová - vhodná zejména na vitiligo (ztráta >>


Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou >>


Chcete zhubnout? Věnujte pozornost čajům Sayonara a Hannasaki
Tyto čaje jsou ideální pro hubnutí (U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu čajem Hannasaki až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 >>


Syrovátka? Co je to?
Snižte svoji váhu se syrovátkou od nás! Hlídejte si váhu pomocí nizkokalorických doplňků. Zjistíte za čas, že vážíte méně, a to přeci stojí za to! Syrovátka vzniká >>


Bio potraviny - nejdůležitější pro děti
Děti jsou mnohonásobně více vystaveny nebezpečí konzumace zbytků nebezpečných pesticidů v jídle. Váš výběr potravin dnes bude mít velký význam na zdraví vašich dětí v >>


Created by © 2008 - 2020 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS Grafika a design
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Optika Novus | Návrhy zahrad | Potápět | Váhy Analytika

Krátce.info - PR článkyPotápěcí počítače pro náročné potápěče https://www.shearwater.cz/