Login

Čaj červený japonský - HANNASAKI - v prášku - spaluje tuky.

Cena:133 Kč včetně 15% DPH
Dostupnost:měsíc

Popis zboží:

Jedná se o zvláštní druh tzv: královského čajovníku, jehož nejstarší exempláře dosahují stáří až 1 700 let (průměr kmenu cca 1,5 m a výška až 14 metrů). V posledním období se nad tímto zázrakem přírody zamýšlí i věda. Výzkumy japonských lékařů potvrdily, že uváděné udivující vlastnosti jsou nejen pravdivé, ale byly odhaleny ještě další pozitivní schopnosti tohoto „zázraku". Byla objevena nejen stará technologická tajemství, ale navíc byly nalezeny další technologie, které původní účinky čaje ještě zdokonalily a doplnily.

Název HANNASAKI (v japonštině , jarní květ") představuje vlastnosti jako život plný nové energie, svěžesti, zdraví, čistoty a krásy, což všechno jsou schopnosti účinků tohoto královského čaje. Ti z vás, kteří patří mezi milovníky populárního zeleného čaje SAYONARA, budou mít porovnání, při kterém zjistíte, že celá řada uváděných vlastnosti je velmi podobná nebo přímo shodná s popisovaným královským čajem HANNASAKI. Některé účinky jsou však mírně odlišné, což je dáno odrůdou a složením čaje. Měřením na zatím nejdokonalejším diagnostickém přístroji Prognos, který byl vyvinut pro potřeby diagnostiky v kosmickém programu, bylo zjištěno, že oba čaje se navzájem ideálně doplňují. V současné době je již dodáván čaj Hannasaki v novém provedení - v prášku, což způsobuje kvalitnější a dokonalejší louhování. Nová směs obsahuje navíc vysoce kvalitní zelený čaj, ktery doplňuje původní harmonizačuí účinek doplňováním případného deficitu bioenergie a to je významná kvalitativní změna. Také se zjednodušila příprava. Asi třetinu zarovnané lžičky zalijeme 3 dcl horké vody, zamícháme, necháme ustát a pijeme ihned, jakmile je teplota vyhovující (ze 100 gramů čaje zhotovíme 500 hrnků nápoje!). Po vypití můžeme zalít ještě jednou. Čaj nesladíme, protože bychom zničili jeho zásaditost, což je jedna z jeho nejdůležitějších vlastností. Neni také vhodné používat kovovou lžičku, protože je přiložena lžička plastová. Pití tohoto čaje by mělo nahradit celodenní pitný režim. Větší dávky silnějšího čaje jsou vhodné pro začátek, prvním příznakem je častější vyprazdňování, což je způsobeno silnější peristaltikou střev. Tento jev vítejme, neboť způsobí rychlejší odstraňování toxických látek, které se jinak ukládají právě v tukových zásobách. Dosáhneme tedy dvojího efektu - pročištění organismu a odbourání tukových vrstev.

Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje. Dochází k tomu molekulární změnou vody. Poslední novinkou je zmagnetování vody, kdy se účinky všech bylinných nápojů ještě dále zvyšují. Účinek magnetu má také značný pozitivní vliv na úpravu nejrůznějších nápojů, vína apod. Bližší informace o magnetech si můžete vyžádat.

Měření na zjištění energetické hodnoty popisovaného čaje prováděl německý vědec Ferdinand Bongart Pomocí Lecherovy antény prováděl měření aury a jeho závěry taktéž potvrdily výjimečnost tohoto nápoje - všechny potraviny s velkou aurou jsou přínosné pro naše zdraví. Řekl, že označení „nejhodnotnější čaj světa" je naprosto oprávněný.

Když vyjmenujeme dlouhou řadu účinků tzv. červeného čaje Hannasaki, který bývá též označován přívlastky jako např. čaj atomového věku, červené zlato, klenot mezi čaji, nejzdravější čaj světa apod., vidíme, že se nám nabízí lék na současné civilizační choroby, který přichází v nejvyšší čas. Tento vskutku „král všech čajů" nabízí všechno, co si jen můžeme pro své zdraví přát: je bohatý na minerály, odbourává tukovou tkáň, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pročištuje krev a posiluje imunitní systém, má protinádorové účinky, upravuje krevní tlak, odstraňuje poruchy srdce, bolesti hlavy, poruchy potence, posiluje zrak, léčí kožní problémy, cukrovku, astma, bronchitidu, sennou rýmu, hemeroidy, poruchy menstruace, nedostatek mateřského mléka, potíže v přechodu a řadu dalších zdravotních problémů. Jeho velká síla je ukryta především ve schopnosti harmonizovat životní energie jin a jang, protože tam, kde je harmonie, tam je největší účinek uzdravující bioenergie.

Čaj HANNASAKI je však jako žádný jiný účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku. Klinické testy, které byly prováděny společně s vysokou lékařskou školou v Paříži, potvrdily vysokou účinnost při snižování nadváhy. Údaje ze statistiky uvádí až neuvéřitelné hodnoty. U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 kg. Čaj stimuluje slinné žlázy v ústech, čímž podněcuje tvorbu slin a napomáhá tak lepšímu trávení, nebot aktivuje žaludeční enzymy štěpící bílkoviny. Podporuje také peristaltiku střev, tím vlastně urychluje metabolismus a to bez nepříjemných průjmů, které doprovází jiné tzv. hubnoucí čaje. Nezanedbatelný je také vysoký obsah přírodního selenu, který tělo snadněji vstřebá, než selen vyrobený uměle a na který je v poslední době soustředěn velky zájem vědců a lékařů. Selen totiž patří k tzv. antioxidantům, které brání vzniku agresivních sloučenin s kyslíkem - volných radikálů, jež mimo jiné sehrávají významnou roli při vzniku četných chronických onemocnění.

Čaj Hannasaki má též největší obsah vzácně se vyskytujícího vitamínu E (obsahuji ho i jiné druhy čaje, ovoce; zelenina, za studena lisované oleje, mandle, vlašské a lískové ořechy), který je též silným antioxidantem. Ačkoliv se vitamín E špatně rozpouští ve vodě, horká voda při přípravě čaje příznivě ovlivňuje jeho uvolňování. Kromě toho působí vitamín E proti poruchám prokrvení, proti zánětům a mužské neplodnosti.

Snižování nadváhy s tímto čajem je nejen zdravé, ale hlavně naprosto bez vedlejších účinků. Je však třeba si uvědomit zásadu, která platí při každé léčbě. Pouhé spoléhání se na samotný prostředek - čaj nestačí. Důležité je natrvalo změnit výživový plán a změnit své myšlení, neboť hubnutí začíná už v hlavě: jak myslíme, takoví totiž jsme - jaké „příkazy" dává naše vědomá mysl našemu podvědomí, tak naše tělo reaguje. Myslíme-li neustále na to, jak jsme obézní a že už nám stejně nic nepomůže, tak nám opravdu nic nepomůže, i kdybychom vypili hektolitry čaje (bližší v časopise Phoenix v seriálu Revoluce v hubnutí).

Babiččin ovocný čaj - jednička mezi ovocnými čaji, kterou v supermarketu běžně nekoupíte
První setkání s babiččiným ovocným čajem může být velké příjemné překvapení. Nejedná se o žádný nálevový sáček s něčím suchým drceným uvnitř, ani o směs sušeného ovoce. Ovocný čaj je zavařený, včetně kousků ovoce ve sklenicích. Jedná se o staročeskou patentovanou recepturu! Čaj je skvělý, milují jej děti i >>


Jak postupovat, když má zboží delší dostupnost
Pokud je u některého zboží delší dostupnost, standartně posíláme zásilku najednou v termínu, kdy je všechno zboží z objednávky pohromadě. Pokud máte zájem poslat zboží s kratší dostupností dříve než zbylé objednané zboží, je třeba, >>


Mast na vitiligo (ztráta pigmentu)
Mast pakmínová - vhodná zejména na vitiligo (ztráta >>


Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki
Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou >>


Chcete zhubnout? Věnujte pozornost čajům Sayonara a Hannasaki
Tyto čaje jsou ideální pro hubnutí (U některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu čajem Hannasaki až o 13 kg, za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6 až 7 >>


Syrovátka? Co je to?
Snižte svoji váhu se syrovátkou od nás! Hlídejte si váhu pomocí nizkokalorických doplňků. Zjistíte za čas, že vážíte méně, a to přeci stojí za to! Syrovátka vzniká >>


Bio potraviny - nejdůležitější pro děti
Děti jsou mnohonásobně více vystaveny nebezpečí konzumace zbytků nebezpečných pesticidů v jídle. Váš výběr potravin dnes bude mít velký význam na zdraví vašich dětí v >>


Created by © 2008 - 2020 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS Grafika a design
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Optika Novus | Návrhy zahrad | Potápět | Váhy Analytika

Krátce.info - PR článkyPotápěcí počítače pro náročné potápěče https://www.shearwater.cz/